horni
horni
right
left
left

Výprodej luxusního nábytku

Známe je z výloh designových obchodů a z lesklých stránek katalogů: luxusní židličky, stylová křesílka s hebkými potahy, načančané lampy, elegantní stoly a huňaté koberce. Ne každý si ale designovou nádheru může dovolit.

Každoroční letní výprodeje, kdy obchodníci vyprazdňují sklady, aby se mohli zásobit novinkami na příští sezónu, jsou proto jednou z mála šancí k výhodné koupi takového produktu. Poohlédnout se v nich můžete třeba po kousku, po kterém už delší dobu toužíte, nebo se do obchodu zajít jen tak podívat a odvézt si to, co vám padne do oka. Pár tipů na prodejce, kteří zrovna mají slevy, najdete v tomto článku.

Obývák a ložniceSlevy ve výši padesát až šedesát procent na sedací soupravy, postele a křesla má firma JESPEN Praha (www.jespen.cz).

Možná i Vás zajímají pěkné věci, jde mi hlavně o vybavení našeho životního prostoru – moderní nábytek. Lidé se rádi obklopují pěknými věcmi, bohužel jen někteří mají smysl pro styl. Většina se řídí módním trendem, což někdy nebývá to pravé ořechové. Po době temna v hluboké totalitě jednodézénového „lamina“( pro ty kteří to nezažili, dřevotříska potažená imitací dubu ) se i na náš trh dostaly výrobky, které stojí za to abychom za ně utratili pár „kaček“ ( někdy i víc 🙂 ). Ptáte se co to asi bude za nádheru, ale je to dost prosté, jednoduché tvary, v kombinaci s moderními technologiemi. To co vytvářeli designeři na začátku minulého století je pořád in, protože je v tom jednoduchost. Věřili byste, že tohle křeslo vzniklo v roce 1927 ? Je to tak, vytvořil ho vedoucí legendární architektonické školy Bauhaus Mies van der Rohe, který mimo jiné spáchal zajímavou stavbu i v Brně.

Sedací soupravy & pohovky

Při procházení internetu jsem narazil na zajímavý obchod, kde jsou opravdu levné sedací soupravy. Kvalita asi nebude nic-moc, ale do kanceláře či na chatu jsou vynikající. Neváhal jsem a zavolal na kontaktní telefon. Pro kamaráda jsem scháněl něco do jeho nové kanceláře. Bylo mi řečeno, že vystavené sedací soupravy jsou dovezeny z Německa a jsou pouze v jednom nebo v několika kusech a že je nejlepší si ji vybrat osobně. Bohužel tu co jsem si vybral na internetu již neměli, proto jsem nelenil a zajel do prodejny přesvědčit se jaké sedací soupravy vlastně mají.

@ 2010 - 2020 Božskébydlení.cz - On-line magazín o moderním nábytku. Všechna práva vyhrazena. Tvorba www a SEO od Wordpressio.CZ - inzerce @ bozskebydleni.cz